

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.85 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 54 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm ,25 ppm ,50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | PLL |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 24 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 79
Distributors
pcbx
Unit Price$0.80659
Ext.Price$0.80659
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80659 | $0.80659 |
| 10 | $0.64944 | $6.49440 |
| 25 | $0.59420 | $14.85500 |
| 50 | $0.54366 | $27.18300 |
| 100 | $0.49742 | $49.74200 |
| 300 | $0.47362 | $142.08600 |
| 500 | $0.45095 | $225.47500 |
| 1000 | $0.42699 | $426.99000 |
